PRIMTECH

Primtech şalt ve trafo tasarım, inşaat, dokümantasyon ve yönetimi için birincil teknoloji ile kullanım için CAE sistemidir. Yüksek gerilim donatımı, yan yapılar, kablo kanalları, kablo, boru, yollar ve çitler üzerine terminalleri ; bunların hepsi basitçe, akıllı 3-D-nesneler olarak, kapsamlı, genişletilebilir kütüphanesinden seçilir ve yerleştirilir.

Primtech değerlendirme fonksiyonları ve CAD çizimleri otomatik nesil rutin görevleri tasarımcıyı rahatlatır , zaman kazandırır ve hataları önlemek için yardımcı olur.

Karşılaştırma testleri trafo tasarımı için diğer geleneksel CAD yazılım araçları kullanıldığında primtech kullanıcıların 15 kat daha hızlı bir şekilde şalt projesi tasarımını tamamladıklarını göstermiştir.

Tüm dünyada Primtech kullanıcıları yıllar içinde büyümüş ve Primtech proje yöneticilerine işlevsellik, konusunda hevesli ve doğru kararlar için gereken hızlı bir bakış açısı sunmuştur.

Primtech 3D aracılığıyla ihale safhasında, ilk taslak uygulama, planlama trafo planlama sürecinin her aşamasında yardımcı olur. Güçlü AutoCAD tabanlı yazılım planlama ve tasarım yanı sıra, trafo dokümantasyonu içinde kullanılır. Primtech araçları ile önemli ölçüde planlama sürecini hızlandırır ve 3D bir trafo modeli simülasyon optimum desteklenir. Daha Fazlası >>>